-11%


Uğur USS 374 D2KL
0 out of 5
49.714,00 ₺ Orijinal fiyat: 49.714,00 ₺.44.328,00 ₺Şu andaki fiyat: 44.328,00 ₺.
Çift Kapılı Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 374 D2KL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 374 D2KL
Çift Kapılı Dikey Şişe Soğutucu
- Yüksek yükleme kapasitesi sağlayan özel iç tasarım
- Aydınlatmalı kanopi seçeneği
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Servis maliyetlerini azaltan, bakım gerektirmeyen tel kondenser
- 2 adet ayarlanabilir ayak ve 2 adet tekerlek
- Daha etkin soğutma sağlamak için fan takviyeli hava dolaşımı
- Kilit opsiyonu
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 86 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 5 Adet |
| Brüt Hacim | 358 lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 59,5 cm |
| Derinlik | 64 cm |
| Yükseklik | 198 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 79 |
| fıjsdofja | 505x462x1555mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85 KROM KAZAN
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
46.415,00 ₺Orijinal fiyat: 46.415,00 ₺.41.387,00 ₺Şu andaki fiyat: 41.387,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
















