-11%


Uğur USM 20+10 S/A
0 out of 5
54.581,00 ₺ Orijinal fiyat: 54.581,00 ₺.48.668,00 ₺Şu andaki fiyat: 48.668,00 ₺.
3 Hazneli Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu
Stok kodu: USM 20+10 S/A
Kategoriler: Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USM 20+10 S/A
- Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
- Yüksek ve düşük kıvamlı içecekler için çeşitli hacim seçenekleri
- Marka uygulaması yapabilen şeffaf hazne ve çelik gövde
- Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapabilmesine imkan verecek şekilde ayırabilen parçalar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şerbet ve ayran makineleri kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 31 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu |
| Hazne Sayısı | 3 Hazneli |
| Brüt Hacim | 33 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +5/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/ 50 V/Hz |
| Genişlik | 36 cm |
| Derinlik | 50 cm |
| Yükseklik | 58 cm |
| Net Ağırlık | 29 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 5,9 |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
63.294,00 ₺Orijinal fiyat: 63.294,00 ₺.56.437,00 ₺Şu andaki fiyat: 56.437,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 660 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
60.364,00 ₺Orijinal fiyat: 60.364,00 ₺.53.824,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.824,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺.













