-19%









Uğur UED 3087 DTK R65
0 out of 5
15.345,00 ₺ Orijinal fiyat: 15.345,00 ₺.12.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 12.499,00 ₺.
3 Çekmeceli 87 Lt Derin Dondurucu
Stok kodu: UED 3087 DTK R65
Kategoriler: Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
- Açıklama
- Ek bilgi
- Değerlendirmeler (0)
Açıklama
Uğur UED 3087 DTK R65
Ürün Özellikleri

Kullanışlı raflarıyla rahatça kullanım
Uğur dikey derin dondurucu 3 çekmecesi sayesinde istediğiniz gıdayı hem düzenli ve rahat bir şekilde saklarken hem de evinizdeki alandan tasarruf edebilirsiniz

Yıllar boyu sağlamlık!
Her Uğur Derin Dondurucu, sağlam gövde yapısına sahiptir ve uzun yıllar dayanır.

Doğanın dostuyuz!
Uğur’unuz varsa içiniz rahat olsun. Uğur derin dondurucunuzda bulunan R600a çevre dostu gaz, ozon tabakasına zarar vermez, uluslararası çevre regülasyonlarına uygundur. Doğayı, dolayısıyla geleceğimizi koruyan bir yapıya sahiptir.

Elektrik kesintisinde 15 saat koruma
Ani elektrik kesintilerini dert etmek yok. Uğur, elektrikler olmadığında bile 15 saate kadar yiyeceklerinizi bozulmadan saklamaya devam eder.
Ek bilgi
| Marka | Uğur |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | E |
| Kullanım Şekli | |
| Ürün Tipi | |
| Soğutma Sistemi | |
| Toplam Net Hacim | 87lt. |
| Çekmece/Raf Sayısı | 3 |
| Dış Yüzey | Beyaz |
| Çalışma Sıcaklığı (Dondurucu) | -12/-24°C |
| Günlük Dondurma Kapasitesi | 4 kg |
| Genişlik | 55 cm |
| Uzunluk | 58 cm |
| Yükseklik | 85 cm |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| İklim Sınıfı | SN/N/ST |
| Aydınlatma | Yok |
| Kapı Yönü Değiştirme | Var |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 165 |
| Soğutucu Gaz | R600a |
“Uğur UED 3087 DTK R65” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
- Derin Dondurucular, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 290 D/S R65
0 5 üzerinden24.990,00 ₺Sandık Tipi 287 Lt. Dondurucu/Soğutucu
- Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 665 T D/S KRM R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 513 lt. Dondurucu/Soğutucu
54.891,00 ₺Orijinal fiyat: 54.891,00 ₺.46.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 8273 DTK NF D/S DGT R65
0 5 üzerinden8 Çekmeceli 273 LT. No-Frost Dondurucu/Soğutucu
47.191,00 ₺Orijinal fiyat: 47.191,00 ₺.38.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 465 T D/S KRM R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 345lt. Dondurucu/Soğutucu
38.390,00 ₺Orijinal fiyat: 38.390,00 ₺.32.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 32.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 165 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 104 Lt Dondurucu/Soğutucu
18.878,00 ₺Orijinal fiyat: 18.878,00 ₺.16.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 16.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 6204 DTK NFI R65
0 5 üzerinden6 Çekmeceli 204 LT. No-Frost Dondurucu
31.990,00 ₺Orijinal fiyat: 31.990,00 ₺.28.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 28.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
UĞUR UED 7238 DTK NFI DGT D/S R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli 238 Lt No-Frost Dondurucu/Soğutucu
39.900,00 ₺Orijinal fiyat: 39.900,00 ₺.31.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 31.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 565 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 416 lt. Dondurucu/Soğutucu
40.426,00 ₺Orijinal fiyat: 40.426,00 ₺.34.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 34.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 365 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 249 Lt Dondurucu/Soğutucu
30.864,00 ₺Orijinal fiyat: 30.864,00 ₺.27.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 375 D/S R65
0 5 üzerinden29.900,00 ₺Sandık Tipi 371 Lt. Dondurucu/Soğutucu
























Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.