











Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65
0 out of 5
4 Çekmeceli 3 Raflı 274 Litre No-Frost Dikey Derin Dondurucu / Soğutucu
Availability: Stokta yok
Stok kodu: UED 8274 DTK NF D/S DGT R65
Kategoriler: Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65
Ek bilgi
| Enerji Sınıfı | E |
|---|---|
| Çekmece/Raf Sayısı | 4 Çekmeceli 3 Raflı |
| Toplam Net Hacim | 274 LT. |
| Soğutma Sistemi | |
| Çalışma Sıcaklığı (Dondurucu) | -16/-24°C |
| Çalışma Sıcaklığı (Soğutucu) | +2/+8°C |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 66 cm |
| Yükseklik | 185 cm |
| Kapı Yönü Değiştirme | Var |
| İklim Sınıfı | SN/N/ST/T |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Soğutucu Gaz | R600a |
İlgili ürünler
- Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 465 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 345lt. Dondurucu/Soğutucu
35.664,00 ₺Orijinal fiyat: 35.664,00 ₺.29.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 3087 DTK R65
0 5 üzerinden3 Çekmeceli 87 Lt Derin Dondurucu
12.414,00 ₺Orijinal fiyat: 12.414,00 ₺.10.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 10.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 0460 DTK NF D/S DGT R65
0 5 üzerinden5 Raflı 600 Litre No-Frost Dikey Derin Dondurucu/Soğutucu
57.090,00 ₺Orijinal fiyat: 57.090,00 ₺.47.249,00 ₺Şu andaki fiyat: 47.249,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 8273 DTK NFI D/S DGT R65
0 5 üzerinden8 Çekmeceli 273 LT. No-Frost Dondurucu/Soğutucu
49.391,00 ₺Orijinal fiyat: 49.391,00 ₺.40.749,00 ₺Şu andaki fiyat: 40.749,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
UĞUR UED 7238 DTK NFI DGT D/S R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli 238 Lt No-Frost Dondurucu/Soğutucu
44.393,00 ₺Orijinal fiyat: 44.393,00 ₺.34.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 34.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 165 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 104 Lt Dondurucu/Soğutucu
18.878,00 ₺Orijinal fiyat: 18.878,00 ₺.16.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 16.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 3094 DTK R65
5.00 5 üzerinden3 Çekmeceli 88lt. Derin Dondurucu
13.897,00 ₺Orijinal fiyat: 13.897,00 ₺.10.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 10.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 7266 DTK
5.00 5 üzerinden7 Çekmeceli 265lt. Statik Dikey Derin Dondurucu
33.641,00 ₺Orijinal fiyat: 33.641,00 ₺.24.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.999,00 ₺. - Dikey Derin Dondurucular, Derin Dondurucular
Uğur UED 5175 DTK
5.00 5 üzerinden5 Çekmeceli 175lt. Derin Dondurucu
31.604,00 ₺Orijinal fiyat: 31.604,00 ₺.18.899,00 ₺Şu andaki fiyat: 18.899,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 6204 DTK NFI R65
0 5 üzerinden6 Çekmeceli 204 LT. No-Frost Dondurucu
36.535,00 ₺Orijinal fiyat: 36.535,00 ₺.27.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.999,00 ₺.




















