-11%





Uğur UDD 265 T D/S R63
0 out of 5
28.247,00 ₺ Orijinal fiyat: 28.247,00 ₺.24.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.999,00 ₺.
Sandık Tipi 168 Lt Dondurucu/Soğutucu
Stok kodu: UDD 265 T D/S R63
Kategoriler: Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 265 T D/S R63
Sandık Tipi 168 Lt Dondurucu/Soğutucu
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Yatay derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Enerji Sınıfı | C |
|---|---|
| Hacim | 168 LT. |
| Çalışma Sıcaklığı (Dondurucu) | -18 / -23 °C |
| Çalışma Sıcaklığı (Soğutucu) | +2/+8°C |
| Çalışma Sıcaklığı (Sıfır Derece) | -3 / +2 °C |
| Genişlik | 73,4 cm |
| Derinlik | 69,5 cm |
| Yükseklik | 89,5 cm |
| Aydınlatma | Led |
| Soğutucu Gaz | R600a |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 270 |
İlgili ürünler
- Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 3087 DTK R65
0 5 üzerinden3 Çekmeceli 87 Lt Derin Dondurucu
15.345,00 ₺Orijinal fiyat: 15.345,00 ₺.12.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 12.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 6204 DTK NF R65
0 5 üzerinden6 Çekmeceli 204 LT. No-Frost Dondurucu
29.590,00 ₺Orijinal fiyat: 29.590,00 ₺.26.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 26.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 7266 DTK ANTRASİT
5.00 5 üzerinden7 Çekmeceli 265lt. Statik Dikey Derin Dondurucu
- Derin Dondurucular, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 200 G D/S R65
0 5 üzerinden22.990,00 ₺Sandık Tipi 198 Lt. Dondurucu/Soğutucu
- Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 480 D/S R65
5.00 5 üzerindenSandık Tip 402lt. Dondurucu/Soğutucu
39.258,00 ₺Orijinal fiyat: 39.258,00 ₺.35.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 35.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 665 T D/S KRM R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 513 lt. Dondurucu/Soğutucu
54.891,00 ₺Orijinal fiyat: 54.891,00 ₺.46.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 165 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 104 Lt Dondurucu/Soğutucu
18.878,00 ₺Orijinal fiyat: 18.878,00 ₺.16.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 16.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 3094 DTK R65
5.00 5 üzerinden3 Çekmeceli 88lt. Derin Dondurucu
15.345,00 ₺Orijinal fiyat: 15.345,00 ₺.13.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 13.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
UĞUR UED 7238 DTK NFI DGT D/S R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli 238 Lt No-Frost Dondurucu/Soğutucu
39.900,00 ₺Orijinal fiyat: 39.900,00 ₺.31.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 31.999,00 ₺. - Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 380 D/S R65
5.00 5 üzerindenSandık Tip 330lt. Dondurucu/Soğutucu
34.695,00 ₺Orijinal fiyat: 34.695,00 ₺.30.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 30.999,00 ₺.























