-10%





Uğur UDD 165 T D/S R63
0 out of 5
18.878,00 ₺ Orijinal fiyat: 18.878,00 ₺.16.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 16.999,00 ₺.
Sandık Tipi 104 Lt Dondurucu/Soğutucu
Stok kodu: Uğur UDD 165 T D/S R63
Kategoriler: Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDD 165 T D/S R63
Ek bilgi
| Enerji Sınıfı | C |
|---|---|
| Hacim | 104 LT. |
| Çalışma Sıcaklığı (Dondurucu) | -18 / -23 °C |
| Çalışma Sıcaklığı (Soğutucu) | +2/+8°C |
| Çalışma Sıcaklığı (Sıfır Derece) | -3 / +2 °C |
| Genişlik | 55 cm |
| Derinlik | 59,5 cm |
| Yükseklik | 89,5 cm |
| Aydınlatma | Led |
| Soğutucu Gaz | R600a |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 244 |
İlgili ürünler
- Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 7266 DTK ANTRASİT
5.00 5 üzerinden7 Çekmeceli 265lt. Statik Dikey Derin Dondurucu
- Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 280 DGT G D/S R64
0 5 üzerindenSandık Tip 236lt. Dondurucu/Soğutucu
39.248,00 ₺Orijinal fiyat: 39.248,00 ₺.32.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 32.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 465 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 345lt. Dondurucu/Soğutucu
35.664,00 ₺Orijinal fiyat: 35.664,00 ₺.31.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 31.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 250 D/S R65
0 5 üzerinden23.990,00 ₺Sandık Tipi 246 Lt. Dondurucu/Soğutucu
- Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 3087 DTK R65
0 5 üzerinden3 Çekmeceli 87 Lt Derin Dondurucu
15.345,00 ₺Orijinal fiyat: 15.345,00 ₺.12.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 12.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 7266 DTK
5.00 5 üzerinden7 Çekmeceli 265lt. Statik Dikey Derin Dondurucu
29.990,00 ₺Orijinal fiyat: 29.990,00 ₺.23.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 23.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 565 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 416 lt. Dondurucu/Soğutucu
40.426,00 ₺Orijinal fiyat: 40.426,00 ₺.34.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 34.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 3094 DTK R65
5.00 5 üzerinden3 Çekmeceli 88lt. Derin Dondurucu
15.345,00 ₺Orijinal fiyat: 15.345,00 ₺.13.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 13.499,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 365 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 249 Lt Dondurucu/Soğutucu
30.864,00 ₺Orijinal fiyat: 30.864,00 ₺.27.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
UĞUR UED 7238 DTK NFI DGT D/S R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli 238 Lt No-Frost Dondurucu/Soğutucu
39.900,00 ₺Orijinal fiyat: 39.900,00 ₺.31.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 31.999,00 ₺.
























