







Uğur UED 380 DGT G D/S R64
0 out of 5
40.011,00 ₺
Sandık Tip 330lt. Dondurucu/Soğutucu
Stok kodu: UED 380 DGT G D/S R64
Kategoriler: Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Etiketler: 7 Yıl Garanti
- Açıklama
- Ek bilgi
- Değerlendirmeler (0)
Açıklama
UED 380 DGT G D/S R64
Sandık Tip 330lt. Dondurucu/Soğutucu
Ürün Özellikleri

3 Fonksiyon 1 Uğur’da!
3 fonksiyonlu Uğur derin dondurucularla ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Dondurucu, soğutucu ve sıfır derece chiller özelliğiyle istediğiniz yiyecek ya da içeceği ihtiyacına en uygun özelliği kullanarak saklayabilirsiniz.

38dB ses seviyesiyle sessiz bir çalışma performansı sağlar.
Düşük ses seviyesiyle sessiz çalışır.

Geniş iç hacmi ile içi farklı, dışı aynı!
Dış boyutları aynı olmasına rağmen iç boyutu %25'e varan ekstra iç hacim kolaylığı..

Daha ince duvar kalınlığı daha büyük iç hacim!
80 mm ince gövde duvarları sayesinde aynı dış boyutlara sahip derin donduruculara göre %25'e varan daha geniş iç hacim imkanı.

Yıllar boyu sağlamlık!
Her Uğur Derin Dondurucu, sağlam gövde yapısına sahiptir ve uzun yıllar dayanır.

Soğukluk kontrolünüz altında!
Uğur derin dondurucu üzerinde bulunan kademeli sıcaklık ayarı sayesinde, derin dondurucunuzu istenilen soğuklukta çalıştırabilirsiniz. Dolayısıyla içine koyduğunuz gıda türlerine göre, ısıyı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Işığıyla kolaylık sağlar
Uğur derin dondurucuyu açtığınız an otomatik yanan ışığıyla ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Doğanın dostuyuz!
Uğur’unuz varsa içiniz rahat olsun. Uğur derin dondurucunuzda bulunan R600a çevre dostu gaz, ozon tabakasına zarar vermez, uluslararası çevre regülasyonlarına uygundur. Doğayı, dolayısıyla geleceğimizi koruyan bir yapıya sahiptir

Elektrik kesintisinde 41 saat koruma
Ani elektrik kesintilerini dert etmek yok. Uğur, elektrikler olmadığında bile 41 saate kadar yiyeceklerinizi bozulmadan saklamaya devam eder.
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız...
Yatay derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız...
Ek bilgi
| Ağırlık | 64 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | D |
| Kullanım Şekli | |
| Ürün Tipi | |
| Soğutma Sistemi | |
| Standar Sepet Sayısı | 2 |
| Toplam Net Hacim | 330lt. |
| Dış Yüzey | Beyaz |
| Çalışma Sıcaklığı (Dondurucu) | -15/-25°C |
| Çalışma Sıcaklığı (Soğutucu) | +4/+6°C |
| Çalışma Sıcaklığı (Sıfır Derece) | -2/+3°C |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Elektrik Kesintisinde Koruma Süresi | 41 Saat |
| Günlük Dondurma Kapasitesi | 15 kg |
| Genişlik | 128,4 |
| Uzunluk | 70 |
| Yükseklik | 89,5 |
| Net Ağırlık | 61 |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 193 |
| İklim Sınıfı | SN/N/ST/T |
| Soğutucu Gaz | R600a |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Aydınlatma | Led |
| Kapı Yönü Değiştirme | Yok |
“Uğur UED 380 DGT G D/S R64” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
- Derin Dondurucular, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 290 D/S R65
0 5 üzerinden24.990,00 ₺Sandık Tipi 287 Lt. Dondurucu/Soğutucu
- Yatay Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UED 100 R65
0 5 üzerindenSandık Tip 100 lt. Dondurucu
17.491,00 ₺Orijinal fiyat: 17.491,00 ₺.14.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 14.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 7242 DTK R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli 242lt. Statik Dikey Derin Dondurucu
28.589,00 ₺Orijinal fiyat: 28.589,00 ₺.24.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 265 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 168 Lt Dondurucu/Soğutucu
28.247,00 ₺Orijinal fiyat: 28.247,00 ₺.24.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.999,00 ₺. - Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 380 D/S R65
5.00 5 üzerindenSandık Tip 330lt. Dondurucu/Soğutucu
34.695,00 ₺Orijinal fiyat: 34.695,00 ₺.30.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 30.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 375 D/S R65
0 5 üzerinden29.900,00 ₺Sandık Tipi 371 Lt. Dondurucu/Soğutucu
- Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 665 T D/S KRM R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 513 lt. Dondurucu/Soğutucu
54.891,00 ₺Orijinal fiyat: 54.891,00 ₺.46.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.999,00 ₺. - Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 280 DGT G D/S R64
0 5 üzerindenSandık Tip 236lt. Dondurucu/Soğutucu
39.248,00 ₺Orijinal fiyat: 39.248,00 ₺.32.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 32.499,00 ₺. - Dikey Derin Dondurucular, Derin Dondurucular
Uğur UED 5169 DTK R65
0 5 üzerinden5 Çekmeceli 168 lt. Derin Dondurucu
22.871,00 ₺Orijinal fiyat: 22.871,00 ₺.18.899,00 ₺Şu andaki fiyat: 18.899,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 165 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 104 Lt Dondurucu/Soğutucu
18.878,00 ₺Orijinal fiyat: 18.878,00 ₺.16.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 16.999,00 ₺.






















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.