-11%




Uğur UDR 12 SCE ANKA
0 out of 5
195.873,00 ₺ Orijinal fiyat: 195.873,00 ₺.174.653,00 ₺Şu andaki fiyat: 174.653,00 ₺.
Sürgü Cam Kapaklı ve Bombe Cam Vitrinli Dondurma Teşhir Reyonu – 12 Kaplı
Stok kodu: UDR 12 SCE ANKA
Kategoriler: Dondurma Teşhir Reyonları, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDR 12 SCE ANKA
- Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
- Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
- Kolayca yerinden çıkarılıp yerine takılabilen dondurma kaseleri
- Dijital termometre
- Kolay sökülüp takılabilir frenli – frensiz teker
- Ön bölümde yer alan ışıklı reklam alanı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Teşhir Reyonları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 136 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Ürün Tipi | |
| Vitrin Tipi | Bombe Cam Vitrinli |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Dondurma Kabı Sayısı | 12 |
| Dondurma Kase Hacmi | 5lt. |
| Aydınlatma | Var |
| Çalışma Sıcaklığı | -18/-23 °C |
| Genişlik | 112,7 cm |
| Derinlik | 111,5 cm |
| Yükseklik | 121 cm |
| Net Ağırlık | 120 |
| Dondurma Kasesi Ebatları(GxDxY) | 170x360x110mm |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1067x790x710/602mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 6,21 |
| Soğutucu Gaz | R290 |
İlgili ürünler
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 2+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/3lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 560 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
42.957,00 ₺Orijinal fiyat: 42.957,00 ₺.38.303,00 ₺Şu andaki fiyat: 38.303,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 B2K
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
72.402,00 ₺Orijinal fiyat: 72.402,00 ₺.64.558,00 ₺Şu andaki fiyat: 64.558,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 3045 BK
0 5 üzerinden335lt. Süper Dondurucu
60.388,00 ₺Orijinal fiyat: 60.388,00 ₺.53.846,00 ₺Şu andaki fiyat: 53.846,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 5+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/4lt. Dondurma Fıçıları
- Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 30
0 5 üzerinden10-12 kg Buz Makinesi
116.062,00 ₺Orijinal fiyat: 116.062,00 ₺.103.488,00 ₺Şu andaki fiyat: 103.488,00 ₺. - Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
- Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 60
0 5 üzerinden20-24 kg Buz Makinesi
137.033,00 ₺Orijinal fiyat: 137.033,00 ₺.122.188,00 ₺Şu andaki fiyat: 122.188,00 ₺.














