-11%




Uğur USS 190 D2KL
0 out of 5
58.895,00 ₺ Orijinal fiyat: 58.895,00 ₺.52.515,00 ₺Şu andaki fiyat: 52.515,00 ₺.
2 Çift Kapılı Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 190 D2KL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 190 D2KL
2 Çift Kapılı Dikey Şişe Soğutucu
- Aydınlatmalı kanopi
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Otomatik defrost
- Kendiliğinden kapanan kapı
- Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 83 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 4 Adet |
| Brüt Hacim | 88+88 lt. |
| Sıcaklık Aralığı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 96,5 cm |
| Derinlik | 54,5 cm |
| Yükseklik | 84 cm |
| Net Ağırlık | 73 |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 2x(410x380x550mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Şerbet ve Ayran Makineleri, Ticari Ürünler
Uğur USM 2 x 10
0 5 üzerinden2 Hazneli Meyve Suyu Soğutucu
37.781,00 ₺Orijinal fiyat: 37.781,00 ₺.33.688,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.688,00 ₺. - Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 4045 BK
0 5 üzerinden405lt. Süper Dondurucu
66.959,00 ₺Orijinal fiyat: 66.959,00 ₺.59.705,00 ₺Şu andaki fiyat: 59.705,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
57.328,00 ₺Orijinal fiyat: 57.328,00 ₺.51.117,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.117,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 600 BK KROM R24
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
78.870,00 ₺Orijinal fiyat: 78.870,00 ₺.70.326,00 ₺Şu andaki fiyat: 70.326,00 ₺. - Blok Kapaklı Ticari Derin Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur UDD 500 BK
0 5 üzerindenBlok Kapaklı Derin Dondurucu
48.088,00 ₺Orijinal fiyat: 48.088,00 ₺.42.878,00 ₺Şu andaki fiyat: 42.878,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 3+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/5lt. Dondurma Fıçıları
















