-40%






Uğur UED 5175 DTK
5.00 out of 5
31.604,00 ₺ Orijinal fiyat: 31.604,00 ₺.18.899,00 ₺Şu andaki fiyat: 18.899,00 ₺.
5 Çekmeceli 175lt. Derin Dondurucu
Stok kodu: UED 5175 DTK
Kategoriler: Dikey Derin Dondurucular, Derin Dondurucular
Etiketler: 7 Yıl Garanti
- Açıklama
- Ek bilgi
- Değerlendirmeler (1)
Açıklama
Uğur UED 5175 DTK
Uğurdan 5 Çekmeceli Statik Derin Dondurucu
Uğur Derin Dondurucu deyince aklınıza ilk gelen Türkiye'nin en çok satan derin dondurucu modeli UED 5170 modeli yenilendi. Evinizi yeni vazgeçilmezi olmaya devam etmek için yenilenen UED 5175 modelini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kullanışlı çekmecelerle rahatlığı yaşayın!Uğur dikey derin dondurucu 5 çekmecesi sayesinde istediğiniz gıdayı hem düzenli ve rahat bir şekilde saklarken hem de evinizdeki alandan tasarruf edebilirsiniz.

Doğanın dostuyuz!Uğur derin dondurucunuzda bulunan R600a çevre dostu gaz, ozon tabakasına zarar vermez, uluslararası çevre regülasyonlarına uygundur. Doğayı, dolayısıyla geleceğimizi koruyan bir yapıya sahiptir.

UĞUR Derin Dondurucu'nuz varsa içiniz rahat olsun.7 yıl garantisi ile her zaman güvende hissedin.
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız...
Dikey derin dondurucular kategorisini incelemek için Tıklayınız...
Ek bilgi
| Ağırlık | 50 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Enerji Sınıfı | E |
| Kullanım Şekli | |
| Ürün Tipi | |
| Soğutma Sistemi | |
| Hacim | 175 lt. |
| Çekmece Sayısı | 5 Adet |
| Dış Yüzey | Beyaz |
| Çalışma Sıcaklığı (Dondurucu) | -18/-25°C |
| Elektrik Kesintisinde Koruma Süresi | 17 Saat |
| Günlük Dondurma Kapasitesi | 9,5 kg |
| Genişlik | 55 cm |
| Derinlik | 57,2 cm |
| Yükseklik | 142,8 cm |
| Net Ağırlık | 47,5 cm |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| İklim Sınıfı | T |
| Aydınlatma | Led |
| Kapı Yönü Değiştirme | Yok |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 185,14 |
| Soğutucu Gaz | R600 |
İlgili ürünler
- Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 380 DGT G D/S R64
0 5 üzerinden40.011,00 ₺Sandık Tip 330lt. Dondurucu/Soğutucu
- Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UED 7238 DTK NF DGT D/S R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli No-Frost 238lt. Derin Dondurucu/Soğutucu
38.892,00 ₺Orijinal fiyat: 38.892,00 ₺.29.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 165 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 104 Lt Dondurucu/Soğutucu
18.878,00 ₺Orijinal fiyat: 18.878,00 ₺.16.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 16.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UDD 465 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 345lt. Dondurucu/Soğutucu
35.664,00 ₺Orijinal fiyat: 35.664,00 ₺.29.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.999,00 ₺. - Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 365 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 249 Lt Dondurucu/Soğutucu
30.864,00 ₺Orijinal fiyat: 30.864,00 ₺.27.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 8274 DTK NF D/S DGT R65
0 5 üzerinden4 Çekmeceli 3 Raflı 274 Litre No-Frost Dikey Derin Dondurucu / Soğutucu
- Yatay Derin Dondurucular, Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
Uğur UDD 265 T D/S R63
0 5 üzerindenSandık Tipi 168 Lt Dondurucu/Soğutucu
28.247,00 ₺Orijinal fiyat: 28.247,00 ₺.24.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.999,00 ₺. - Dondurucu/Soğutucu, Yatay Derin Dondurucular
Uğur UED 280 D/S R65
5.00 5 üzerindenSandık Tip 236lt. Dondurucu/Soğutucu
31.018,00 ₺Orijinal fiyat: 31.018,00 ₺.27.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.499,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular
Uğur UED 6204 DTK NFI R65
0 5 üzerinden6 Çekmeceli 204 LT. No-Frost Dondurucu
36.535,00 ₺Orijinal fiyat: 36.535,00 ₺.27.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.999,00 ₺. - Derin Dondurucular, Dikey Derin Dondurucular, Dondurucu/Soğutucu
UĞUR UED 7238 DTK NFI DGT D/S R65
0 5 üzerinden7 Çekmeceli 238 Lt No-Frost Dondurucu/Soğutucu
44.393,00 ₺Orijinal fiyat: 44.393,00 ₺.34.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 34.999,00 ₺.
























Derindondurucu.Net –
MERHABA,
YENİ ÇIKAN 5 ÇEKMECELİ DONDURUCU DUR 2 ADET DEVRİLİR KAPAGI VE 3 ÇEKMECESİ MEVCUTTUR.