-7%





UĞUR UBL 21014 B301
0 out of 5
27.990,00 ₺ Orijinal fiyat: 27.990,00 ₺.25.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 25.999,00 ₺.
10 Programlı Bulaşık Makinesi
Stok kodu: UBL 21014 B301
Kategoriler: Ev Tipi Ürünler, Bulaşık Makineleri
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
UĞUR UBL 21014 B301
Ek bilgi
| Enerji Sınıfı | C |
|---|---|
| Program Sayısı | 10 Programlı |
| Otomatik Kapı Açma | Var |
| Kontrol Paneli | Dokunmatik Renkli Ekran |
| İç Gövde | Paslanmaz Çelik |
| Su Tüketimi | 9.5 L |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Hijyen Sensörü | Var |
| Su Güvenlik(Taşma Emniyeti) | Var |
| Çatal Kaşık Sepeti | Var |
| Alt Sepet | 2 Sıra Katlanabilir Sepet |
| Asansörlü Üst Sepet | Var |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kapasite (Kişi) | 14 Kişi |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Yükseklik | 85 cm |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
İlgili ürünler
- Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T86PS
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
13.620,00 ₺Orijinal fiyat: 13.620,00 ₺.12.399,00 ₺Şu andaki fiyat: 12.399,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 470 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden463 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
36.190,00 ₺Orijinal fiyat: 36.190,00 ₺.28.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 28.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 540 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden535 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
42.792,00 ₺Orijinal fiyat: 42.792,00 ₺.36.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 36.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDB 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
25.679,00 ₺Orijinal fiyat: 25.679,00 ₺.22.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 22.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 680 D2K NF COMBI DGT R65
0 5 üzerinden57.090,00 ₺Orijinal fiyat: 57.090,00 ₺.46.990,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.990,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 650 D2K NF DGT R66
0 5 üzerinden58.190,00 ₺Orijinal fiyat: 58.190,00 ₺.51.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Çamaşır Makineleri
Uğur UCM 21014 G101
0 5 üzerinden10 KG Çamaşır Makinesi
35.343,00 ₺Orijinal fiyat: 35.343,00 ₺.27.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 27.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 528 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden528lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
51.691,00 ₺Orijinal fiyat: 51.691,00 ₺.37.980,00 ₺Şu andaki fiyat: 37.980,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T125B SLIM
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
6.899,00 ₺Orijinal fiyat: 6.899,00 ₺.5.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 5.499,00 ₺. - Sebiller, Ev Tipi Ürünler
Uğur USP 2000
0 5 üzerindenSoğuk-Ilık Üstten Damacanalı Su Sebili
7.865,00 ₺Orijinal fiyat: 7.865,00 ₺.6.749,00 ₺Şu andaki fiyat: 6.749,00 ₺.






















