-6%



















UĞUR UBL 10814 B501
0 out of 5
23.990,00 ₺ Orijinal fiyat: 23.990,00 ₺.22.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 22.499,00 ₺.
8 Programlı Bulaşık Makinesi
Stok kodu: UĞUR UBL 10814 B501
Kategoriler: Ev Tipi Ürünler, Bulaşık Makineleri
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
UĞUR UBL 10814 B501
Ek bilgi
| Enerji Sınıfı | E |
|---|---|
| Program Sayısı | 8 Programlı |
| Otomatik Kapı Açma | Var |
| İç Gövde | Paslanmaz Çelik |
| Su Tüketimi | 11 L |
| Tuz Göstergesi | Var |
| Parlatıcı Göstergesi | Var |
| Hijyen Sensörü | Var |
| Su Güvenlik(Taşma Emniyeti) | Var |
| Çatal Kaşık Sepeti | Var |
| Alt Sepet | 2 Sıra Katlanabilir Sepet |
| Asansörlü Üst Sepet | Var |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Kapasite (Kişi) | 14 Kişi |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Yükseklik | 85 cm |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
İlgili ürünler
- Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 470 D2K NFI DGT R65
0 5 üzerinden463 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
36.190,00 ₺Orijinal fiyat: 36.190,00 ₺.28.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 28.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 463 D2K NF R66
0 5 üzerinden463lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
32.890,00 ₺Orijinal fiyat: 32.890,00 ₺.25.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 25.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 635 D2K NF DGT R65
0 5 üzerinden635 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı
58.190,00 ₺Orijinal fiyat: 58.190,00 ₺.51.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller
Uğur USP 2000 GDG
0 5 üzerindenIlık-Soğuk Gizli Damacanalı Su Sebili
11.656,00 ₺Orijinal fiyat: 11.656,00 ₺.10.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 10.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Buzdolapları
Uğur UES 435 D2K NF COMBI DGT R65
0 5 üzerinden435lt. Alttan Donduruculu Buzdolabı
40.591,00 ₺Orijinal fiyat: 40.591,00 ₺.33.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 33.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Sebiller, Su Arıtma Cihazları
UĞUR USP 3608 GDB 5SA Arıtmalı Su Sebili
0 5 üzerindenSıcak-Ilık-Soğuk Arıtmalı Su Sebili
25.679,00 ₺Orijinal fiyat: 25.679,00 ₺.22.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 22.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 304 D2K R65
0 5 üzerinden304lt. Üstten Donduruculu Buzdolabı
25.840,00 ₺Orijinal fiyat: 25.840,00 ₺.20.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 20.999,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 680 D2K NF COMBI DGT R65
0 5 üzerinden57.090,00 ₺Orijinal fiyat: 57.090,00 ₺.46.990,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.990,00 ₺. - Buzdolapları, Ev Tipi Ürünler
Uğur UES 650 D2K NF DGT R66
0 5 üzerinden58.190,00 ₺Orijinal fiyat: 58.190,00 ₺.51.999,00 ₺Şu andaki fiyat: 51.999,00 ₺. - Ev Tipi Ürünler, Su Arıtma Cihazları
Uğur USA T85B
0 5 üzerindenUğur Su Arıtma Cihazı
9.149,00 ₺Orijinal fiyat: 9.149,00 ₺.7.499,00 ₺Şu andaki fiyat: 7.499,00 ₺.






















