Uğur’un Hizmet Farkı

Uğur’un Hizmet Farkı

Uğur Soğutma Müşteri Hizmetleri Merkezi olarak, tüketicilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktayız. Sizler için geliştirdiğimiz uygulamalarımızdan bazıları aşağıda verilmiştir.

 

444 84 87 Çağrı Merkezi  444 84 87 Çağrı Merkezi

Uğur Müşteri Hizmetleri sayesinde Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Taleplerinizin takibi, bilgi desteği ve teknik yardım konularında profesyonel kadrolarımızdan yardım alabilirsiniz.

Servis Ağımız Servis Ağımız

Türkiye genelinde profesyonel hizmet kalitesi odaklı, eğitimli uzman kadrolarla donatılmış 250’ye yakın Yetkili Servisimizle hizmet vermekteyiz.

Klima Keşif Klima Keşif

Kullanım alanınıza uygun olarak satın almayı istediğiniz klimanın seçilmesinde; Yetkili Servislerimizin ve Yetkili Bayilerimizin klima keşif işlemi ve yönlendirmesi ile doğru klima tercihinizi yapmış olursunuz.

Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Talepler doğrultusunda yapılan işlemler sonuçlandıktan sonra tüketicilerimiz aranmakta, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için anket uygulanarak  hizmet kalitemizin değerlendirmesi yapılmaktadır.

Nakliye / Montaj Nakliye / Montaj

Yetkili Bayilerimizden satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyesi  ve montaj hizmeti Yetkili Servislerimiz tarafından yapılmaktadır. *Belirli ürünlerin Nakliye+Montaj’ı yapılmaktadır.

Zamanında Randevu Zamanında Randevu

Yetkili Servislerimizin yönlendirilmiş oldukları noktalara, tüketiciye vermiş oldukları randevuya sadık kalarak ulaşmaları ve işlem hakkında gerekli süreci takip etmeleri sağlanmaktadır.

Bilinçli Tüketici Bilinçli Tüketici

Devamlı öğrenmeye ve eğitimi amaç edinmiş kurumumuz, bilerek alışveriş yapma ve bilinçli tüketime katkıda bulunmak için Bilinçli Tüketici blog sayfasından tavsiyelerde bulunulmakta ve bilgilendirme yapmaktadır

Sohbete Tıkla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?