-11%


Uğur USS 374 DTKL
0 out of 5
48.381,00 ₺ Orijinal fiyat: 48.381,00 ₺.43.139,00 ₺Şu andaki fiyat: 43.139,00 ₺.
Dikey Şişe Soğutucu
Stok kodu: USS 374 DTKL
Kategoriler: Şişe Soğutucular, Ticari Ürünler
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur USS 374 DTKL
- Yüksek yükleme kapasitesi sağlayan özel iç tasarım
- Aydınlatmalı kanopi seçeneği
- Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
- Temperli cam kapı
- Servis maliyetlerini azaltan, bakım gerektirmeyen tel kondenser
- 2 adet ayarlanabilir ayak ve 2 adet tekerlek
- Daha etkin soğutma sağlamak için fan takviyeli hava dolaşımı
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Şişe Soğutucu kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 85 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| İklim Sınıfıı | 4 |
| Tür | Dikey |
| Soğutma Sistemi | |
| Raf Adedi | 5 Adet |
| Brüt Hacim | 358 lt. |
| Sıcaklık Aralığıı | +1/+10°C |
| Besleme Gerilimi | 220-240/50V/Hz |
| Genişlik | 59,5 cm |
| Derinlik | 64 cm |
| Yükseklik | 184 cm |
| Net Ağırlıkk (KG) | 78 |
| fıjsdofja | 505x462x1555mm |
| Soğutucu Gaz | R134a |
İlgili ürünler
- Ticari Su Sebili, Sebiller, Ticari Ürünler
Uğur USP 85
0 5 üzerindenTicari Su Sebili
33.110,00 ₺Orijinal fiyat: 33.110,00 ₺.29.522,00 ₺Şu andaki fiyat: 29.522,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 100
0 5 üzerinden40 kg Buz Makinesi
145.625,00 ₺Orijinal fiyat: 145.625,00 ₺.129.849,00 ₺Şu andaki fiyat: 129.849,00 ₺. - Buz Makinaları, Ticari Ürünler
Uğur UBM 20
0 5 üzerinden1,2 kg Buz Makinesi
26.032,00 ₺Orijinal fiyat: 26.032,00 ₺.24.221,00 ₺Şu andaki fiyat: 24.221,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 6+2 MF AHŞAP SOSLULU
0 5 üzerinden10/6lt. Dondurma Fıçıları
- Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 4+2 MF AHŞAP SOSLUKLU
0 5 üzerinden10/2lt. Dondurma Fıçıları
- Süper Dondurucular, Ticari Ürünler
Uğur USD 1045 BK
0 5 üzerinden157lt. Süper Dondurucu
52.052,00 ₺Orijinal fiyat: 52.052,00 ₺.46.412,00 ₺Şu andaki fiyat: 46.412,00 ₺. - Dondurma Fıçıları, Ticari Ürünler
Uğur UDM 1 MF AHŞAP YUVARLAK
0 5 üzerinden10/1lt. Dondurma Fıçıları















