Müşteri Hizmetleri Politikası

Müşteri Hizmetleri Politikası

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Uğur Soğutma A.Ş olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşıdık. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

 

Müşteri Hizmetleri Temel İlkelerimiz

 

Erişilebilirlik
Erişilebilirlik

Müşterilerimiz, şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla; şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedir.

 

Bilgiye Ulaşılabilirlik  Bilgiye Ulaşılabilirlik

Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

 

Hızlı Geri Bildirim
Hızlı Geri Bildirim

Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm başvuruların en kısa sürede cevaplandırılmasına önem verilmektedir.

 

Çözüm Odaklılık  Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.

 

Objektiflik
Objektiflik

İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınıp değerlendirilmekte ve çözüm sürecinde de objektiflik kriterleri esas alınmaktadır.

 

Gizlilik  Gizlilik

Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.

 

Müşteri Odaklılık
Müşteri Odaklılık

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.

 

İnisiyatif Kullanma  İnisiyatif Kullanma

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

 

Müşterinin Sürece Katılımı
Müşterinin Sürece Katılımı

Müşterilerimiz, ilettikleri şikayetlerin değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendiriliyor, kendilerinin sürece aktif olarak katılımları sağlanıyor.

 

Denetime Açıklık  Denetime Açıklık

Müşterilerimiz, tarafından yapılan başvuruların değerlendirmesi, çözüm aşamaları, çağrı talepleri ve sonuçları raporlanıyor ve izleniyor.

 

Kurum İçi Bilgilendirme
Kurum İçi Bilgilendirme

Şirketimizde müşteri şikâyetleri kurum genelinde paylaşılıyor ve takip ediliyor.

 

Sürekli İyileştirme  Sürekli İyileştirme

Müşterilerimiz den gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendiriliyor ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılıyor.

 

Bilinçli Tüketici
Bilinçli Tüketici

Devamlı öğrenmeye ve eğitimi amaç edinmiş kurumumuz, bilerek alışveriş yapma ve bilinçli tüketime katkıda bulunmak için satın alma rehberi sayfasından tavsiyelerde bulunulmakta ve bilgilendirme yapmaktadır.

 

Sohbete Tıkla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?