Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız soruların cevabı burada


Aksesuar ve yedek parçalar sadece yetkili servis tarafından satışları yapılmaktadır. Uğur Derin Dondurucu firmasının 444 84 87 ile görüşerek size en uygun yetkili servisin size yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Şirketimiz Uğur Derin Dondurucu firmasının Ankara yetkili bölge bayisi olarak hizmet vermektedir. Faturanızda belirtilen ürünleriniz sıfır paketinde kontrol edildikten sonra yetkili servislerce alınır ve belirtmiş olduğunuz adrese servis güvencesiyle teslim edilir. Müşterilerimizin bilgisi ve onayı olmadan teşhir veya paketsiz ürün teslimatı kesinlikle yapılmamaktadır. Faturanızda belirtilen ürünler dışında
Kredi kartı ile yapmış olduğunuz tek çekim ödemelerinizde kart bilgilerinizi bizimle paylaşmadan direk olarak sistem üzerinden ödemenizi yaparak alışverişinizi güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken ödeme esnasında sayfamızda bulunan 256 Bit SSL Sertifikası ile, kart bilgileriniz önce şifrelenir, sonra şifrelenmiş olan kart bilgileriniz bankanız ile paylaşılır. Bu süreçte bankanızın ödeme sistemi üzerinden ödemenizi yapmış olursunuz. Böylelikle kart bilgilerinizi sizden başka hiç kimse göremez. Ayrıca alışverişlerinde vade farksız taksit seçeneklerinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için uyguladığımız mail order ödeme yöntemi esnasında kart bilgilerinin şirketimiz çalışanları ile paylaşılan
Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde firmamız tarafından yasal düzenlemelere uygun olarak faturalandırılarak çıkışı yapılmaktadır. Fatura bilgilerinizin doğru girilmesi ve garanti sürecinin doğru ve güvenilir şekilde takibini sağlamak için kimlik numaranızı paylaşmanız gereklidir. Kimlik bilgileriniz 6698 sayılı KVKK gereğince 3. şahıslarla ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Almış olduğunuz tüm ürünlerin kurulumu yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerinizin yanında paket içeriğine dahil olmayan aksesuar ve temizlik malzemelerini yetkili servislerimizden satın alabilirsiniz.
Ürününüzün seri numarası ile birlikte Uğur Derin Dondurucu firmasının 444 84 87 nolu çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kredi kartıyla tek çekim olarak ödeme yapabiliriniz. Havale ve vade farksız 9 aya varan taksit seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara Maltepe'de bulunan fiziksel mağazamızı ziyaret ederek ürünleri canlı olarak inceleyip karar vererek alışveriş yapabilirisiniz.
Servis çalışanları şirketimiz bünyesinde çalışanlar olmadığı için kapıda nakit ödeme ve pos cihazından ödeme işlemi mevcut değildir ancak Ankara içi yapılan teslimatlarda ürün geldikten sonra havale yoluyla yada mail order üzerinden kredi kartı ile tek çekim yada taksit seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.
a
Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerin teslimatı belirtilen süre içerisinde sağlanmaz ise sitede bulunun iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Sohbete Tıkla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?