Alışveriş Öncesi

Mağazamızdan ve depomuzdan, satın almış olduğunuz ürünlerinizi elbette kendiniz teslim alabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki ürün teslimatları ve kurulumu garanti sürecinin doğru bir şekilde yürütülmesi için yetkili servisimiz tarafından yapılmalıdır. Mağazamızdan yada depomuzdan teslim aldığınız durumlarda taşıma süreci sizlere ait olduğundan dolayı taşıma esnasında üründe oluşabilecek herhangi bir hasar garanti  kapsamına girmemektedir. Sizlere daha iyi ve güvenilir şekilde hizmet verebilmek için yetkili servisimiz tarafından ücretsiz bir şekilde teslimat ve kurulum yapılmasını tavsiye ediyoruz.
Servis çalışanları şirketimiz bünyesinde çalışanlar olmadığı için kapıda nakit ödeme ve pos cihazından ödeme işlemi mevcut değildir ancak Ankara içi yapılan teslimatlarda ürün geldikten sonra havale yoluyla yada mail order üzerinden kredi kartı ile tek çekim yada taksit seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartı ile yapmış olduğunuz tek çekim ödemelerinizde kart bilgilerinizi bizimle paylaşmadan direk olarak sistem üzerinden ödemenizi yaparak alışverişinizi güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken ödeme esnasında sayfamızda bulunan 256 Bit SSL Sertifikası ile, kart bilgileriniz önce şifrelenir, sonra şifrelenmiş olan kart bilgileriniz bankanız ile paylaşılır. Bu süreçte bankanızın ödeme sistemi üzerinden ödemenizi yapmış olursunuz. Böylelikle kart bilgilerinizi sizden başka hiç kimse göremez. Ayrıca alışverişlerinde vade farksız taksit seçeneklerinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için uyguladığımız mail order ödeme yöntemi esnasında kart bilgilerinin şirketimiz çalışanları ile paylaşılan
Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde firmamız tarafından yasal düzenlemelere uygun olarak faturalandırılarak çıkışı yapılmaktadır. Fatura bilgilerinizin doğru girilmesi ve garanti sürecinin doğru ve güvenilir şekilde takibini sağlamak için kimlik numaranızı paylaşmanız gereklidir. Kimlik bilgileriniz 6698 sayılı KVKK gereğince 3. şahıslarla ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.
Kredi kartıyla tek çekim olarak ödeme yapabiliriniz. Havale ve vade farksız 9 aya varan taksit seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara Maltepe'de bulunan fiziksel mağazamızı ziyaret ederek ürünleri canlı olarak inceleyip karar vererek alışveriş yapabilirisiniz.
Dilerseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.
a
Sohbete Tıkla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?