Teslimat

Ürünü teslim alabilmek için önceden servis ile netleştirmiş olduğunuz randevu saatinde belirtilen adreste hazır olmanız gerekmektedir. Servis gelmeden önce kurulum için gerekli talimatlara uygun olarak ürünün taşınması ve yerleşiminin yapılması için uygun alanın hazır olması gerekmektedir. Ürününüz geldikten sonra paketinin sağlam olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Daha sonra servis tarafından paketi açılan ürünü detaylı bir şekilde inceleyerek dışında ve içinde herhangi bir darbe, çizik veya kırık olmadığına kesinlikle emin olunuz. İstenmeyen durumlarla karşılaşmamak için servis tarafından hazırlanan teslimat tutanağını bu işlemleri yaptıktan sonra imzalayınız. Ürününüzü teslim aldıktan sonra yetkili servisin verdiği talimatları uygulayarak ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.
Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerin teslimatı belirtilen süre içerisinde sağlanmaz ise sitede bulunun iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Servislerimiz standart olarak pazar günü hariç haftanın her günü saat 22:00'a kadar, yoğun yaz sezonunda ise 7/24 hizmet vermektedir.
Ankara içinde yapılan teslimat ve kurulumlar ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ankara dışı teslimatlarda ise  ürününlerin boyut ve ağırlığına göre lojistik şirketi tarafından fiyatlandırılmaktadır.
Stokta bulunan ürünlerin aynı gün yada bir sonraki gün, ön sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin ise önceden karşılıklı olarak anlaşma sağlanan termin süresi içerisinde teslimatı ve kurulumu yapılmaktadır.
Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra Ankara içi teslimatlar yetkili servislerimizce ücretsiz olarak, Ankara dışı teslimatlar ise ücretli olarak anlaşmalı olduğumuz lojistik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Ürünler teslim edildikten sonra kurulum işlemi servis tarafından getirilen ürünlerde teslimat sırasında, lojistik şirketi tarafından teslim edilen veya kendi teslim almış olduğunuz ürünlerde ise 48 saat içerisinde yetkili servislerimizce gerçekleştirilmektedir.
Sohbete Tıkla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?