-9%


Uğur UDR 18 FATİH
0 out of 5
477.438,00 ₺ Orijinal fiyat: 477.438,00 ₺.435.921,00 ₺Şu andaki fiyat: 435.921,00 ₺.
Sürgü Cam Kapaklı ve Bombe Cam Vitrinli Dondurma Teşhir Reyonu – 18 Kaplı
Stok kodu: UDR 18 FATİH
Kategoriler: Uncategorized
- Açıklama
- Ek bilgi
Açıklama
Uğur UDR 18 FATİH
- Dondurma çeşitleri için mükemmel sunum imkanı
- Temperli, hareket ettirilmesi ve montajı kolay servis cam
- Kolayca yerinden çıkarılıp yerine takılabilen dondurma kaseleri
- Sıcaklığı sabit ve sürekli olarak aynı seviyede tutan dijital kontrol ünitesi ve otomatik defrost sistemi
Üretici sitesinde ürünü incelemek için Tıklayınız…
Dondurma Teşhir Reyonları kategorisini incelemek için Tıklayınız…
Ek bilgi
| Ağırlık | 341 kg |
|---|---|
| Marka | Uğur |
| Ürün Tipi | |
| Vitrin Tipi | Bombe Cam Vitrinli |
| Soğutma Sistemi | |
| İklim Sınıfı | 7 |
| Dondurma Kabı Sayısı | 18 |
| Dondurma Kase Hacmi | 5lt. |
| Çalışma Sıcaklığı | -18/-23 °C |
| Genişlik | 172,5 cm |
| Derinlik | 114 cm |
| Yükseklik | 138 cm |
| Net Ağırlık | 326 |
| Dondurma Kasesi Ebatları(GxDxY) | 170x360x110mm |
| İç Boyutlar(GxDxY) | 1540x920x240mm |
| Enerji Tüketimi(Kwh/Yıl) | 27 |
| Soğutucu Gaz | R404A |
